oferta pracy

Specjalista ds. jakości

E-mail: rekrutacja@bdart.pl
Adres: Małkinia Górna ul. Jana III Sobieskiego 6a
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 06.03.2017
Firma B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. należy do grona polskich producentów luster, ram oraz listew ramiarskich. Zajmujemy stabilną pozycję na krajowym rynku ramiarskim. Jesteśmy firmą dysponującą zautomatyzowanym parkiem maszynowym i nowoczesną technologią.

W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy doświadczonych, kompetentnych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. jakości.

Zakres zadań:
• Przeprowadzanie audytów u dostawców;
• Kontrola surowca oraz półproduktów w ramach kontroli wejściowej;
• Kontrola poszczególnych etapów procesu produkcyjnego zgodnie z Planem Zakładowej Kontroli oraz opracowywanie raportów z kontroli i testów;
• Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą oraz utrzymaniem standardów klienta;
• Nadzór nad systemami klienta;
• Koordynowanie i utrzymanie procesu certyfikacji FSC;
• Opracowywanie i wdrażanie odpowiednich procedur z zakresu kontroli jakości produkowanych art. oraz certyfikacji FSC;

Wymagania:
• Min.3-letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej – doświadczenie w branży drzewnej będzie dodatkowym plusem;
• Wykształcenie wyższe techniczne;
• Znajomość normy FSC;
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację:
• Organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność i dokładność, umiejętności analityczne;
• Umiejętność czytania rysunków technicznych;
• Bardzo dobra znajomość MS Office (Excell);
• Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym;
• Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NW, programu Multusport;
Przeczytano 1048 razy
« Powróć