oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

E-mail: rekrutacja@bdart.pl
Adres: Małkinia Górna ul. Jana III Sobieskiego 6a
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 31.03.2017
Firma B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. to polski producent luster, ram oraz listew ramiarskich. Zajmujemy stabilną pozycję na krajowym rynku ramiarskim, a w chwili obecnej prowadzimy działania związane z rozwojem naszej nowej gałęzi produkcyjnej – produkcja szkła, luster. W związku z rozwojem, w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy komunikatywnych, zaangażowanych kandydatów na stanowisko
Doradcy techniczno-handlowego.

Opis stanowiska:
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów z branży szklanej/luster. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami w zakresie doradztwa technicznego, jak również sprzedaży oferowanych produktów, stałe monitorowanie rynku.

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży produkcyjnej);
• wykształcenie średnie techniczne;
• umiejętność nawiązywania, budowania długofalowych relacji z klientami;
• umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne;
• dyspozycyjność, mobilność – praca w znacznym stopniu związana z licznymi podróżami służbowymi;
• praktyczna znajomości programów pakietu MS Office;
• czynne prawo jazdy kat B;
• znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• pracę w rozwijającej się firmie w branży produkcyjnej;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• motywacyjny system wynagrodzeń;
• niezbędne narzędzia do pracy jak samochód służbowy, laptop, telefon;

Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@bdart.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BD Art Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą wWołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BD Art Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Przeczytano 615 razy
« Powróć