oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

E-mail: rekrutacja@bdart.pl
Adres: Małkinia Górna ul. Jana III Sobieskiego 6a
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 31.03.2017
Firma B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. to polski producent luster, ram oraz listew ramiarskich. Zajmujemy stabilną pozycję na krajowym rynku ramiarskim. W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy doświadczonych i kompetentnych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na stanowisku pracy odpowiedzialna będzie za samodzielną obsługa pracowników w obszarze kadrowo-płacowym.

Zadania:
• prowadzenie dokumentacji kadrowej - akta osobowe, dokumentacja związana z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, świadectwa pracy;
• wyliczanie wynagrodzeń, zasiłków, ekwiwalentów, sporządzanie listy płac;
• sporządzanie deklaracji ZUS, PIT;
• sporządzanie odpowiednich deklaracji PIT, VAT; to wyrzucić
• rozliczanie PFRON
• sporządzanie różnego rodzaju zestawień na potrzeby kadry kierowniczej
Wymagania:
• wykształcenie wyższe;
• minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku pracy – doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;
• znajomość programu Płatnik, MS Office, dodatkowym plusem będzie znajomość programu Asseco Softlab;
• Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
• Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń;
Oferujemy:
• Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności

Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@bdart.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BD Art Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BD Art Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Przeczytano 1444 razy
« Powróć