oferta pracy

Specjalista ds. jakości

E-mail: rekrutacja@bdart.pl
Adres: Małkinia Górna ul. Jana III Sobieskiego 6a
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 12.04.2017
Firma B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. należy do grona polskich producentów luster, ram oraz listew ramiarskich. Zajmujemy stabilną pozycję na krajowym rynku ramiarskim. Jesteśmy firmą dysponującą zautomatyzowanym parkiem maszynowym i nowoczesną technologią.

W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy doświadczonych, kompetentnych kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Małkinia Górna (pow. ostrowski)

Zakres zadań:
◾Przeprowadzanie audytów u dostawców;
◾Kontrola surowca oraz półproduktów w ramach kontroli wejściowej;
◾Kontrola poszczególnych etapów procesu produkcyjnego zgodnie z Planem Zakładowej Kontroli oraz opracowywanie raportów z kontroli i testów;
◾Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą oraz utrzymaniem standardów klienta;
◾Nadzór nad systemami klienta;
◾Koordynowanie i utrzymanie procesu certyfikacji FSC;
◾Opracowywanie i wdrażanie odpowiednich procedur z zakresu kontroli jakości produkowanych art. oraz certyfikacji FSC.

Wymagania:
◾Min.3-letnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej – doświadczenie w branży drzewnej będzie dodatkowym plusem;
◾Wykształcenie wyższe techniczne;
◾Znajomość normy FSC;
◾Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację:
◾Organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność i dokładność, umiejętności analityczne;
◾Umiejętność czytania rysunków technicznych;
◾Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel);
◾Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
◾Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym;
◾Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NW, programu Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@bdart.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BD Art Sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Wołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest BD Art Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Przeczytano 477 razy
« Powróć