oferta pracy

Technik laborant

E-mail: rekrutacja@bdart.pl
Adres: Małkinia Górna ul. Jana III Sobieskiego 6a
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 13.04.2017
Firma BD Art. polski zakład produkcyjny ram, luster w chwili obecnej w związku z rozbudową i rozwojem w obszarze produkcji i przetwórstwa szkła do swojego zakładu poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko Technik laborant.
Miejsce pracy – Małkinia Górna

Opis stanowiska:
• Uczestnictwo w procesie kontroli jakości produkcji i przetwórstwa lustra
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu jakości poprzez jego udoskonalanie oraz rzetelne i terminowe przeprowadzanie analiz pobranych próbek,
• Regularne zapisywanie wyników pomiarów, przetwarzanie informacji, przekazywanie ich zgodnie z zasadami obiegu dokumentów w zakładzie,
• Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonaną kontrolą gotowego produktu zgodnie z przyjętymi normami
• Przygotowanie do pracy urządzeń kontrolno-pomiarowych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i zaleceniami,
• Tworzenie i aktualizacja raportów,

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe;
• Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Mile widziana znajomość normy PN-EN 1036-1;
• Systematyczność, dokładność, skrupulatność, rzetelność;
• Znajomość MS Office, mile widziana znajomość programy Asseco Softlab;

Aplikacje prosimy o przesyłanie na adres rekrutacja@bdart.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BD Art Sp. z o.o. sp.k z siedzibą w Wołominie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest BD Art Sp. z o.o. z siedzibą w Wołominie przy ul. Partyzantów 50. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Przeczytano 723 razy
« Powróć