oferta pracy

Referent ds. zakupów

E-mail: rekrutacja@bdart.pl
Adres: Małkinia Górna ul. Jana III Sobieskiego 6a
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 18.04.2017
Firma BD Art. producent ram, luster w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko Referenta ds. zakupów. Szukamy kandydatów zaangażowanych, sumiennych, chętnych do rozwoju w dziale zakupów i logistyki.
Miejsce pracy – Małkinia Górna

Opis stanowiska:
- asystowanie przy organizowaniu i kontrolowaniu procesu zakupowego;
- pomoc przy optymalizowaniu stanów magazynowych poprzez kontrolę dostaw potrzebnych pod bieżącą produkcję;
- zapewnienie ciągłości produkcji w wybrane komponenty zgodnie z wymogami i planami produkcyjnymi poprzez sprawne zakupy;
- prawidłowe funkcjonowanie obszaru działu zakupów oraz efektywną współpracę z innymi działami;
- poszukiwanie nowych dostawców;

Oczekujemy:
- wykształcenie min. średnie;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- dobra znajomość MS Office, szczególnie Excell;
- umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność, skrupulatność oraz chęć rozwoju w obszarze zakupów;

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- duże możliwości rozwojowe w dziale zakupów i logistyki;
- wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od efektów na stanowisku pracy;

Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@bdart.pl

Przeczytano 555 razy
« Powróć