oferta pracy

Lektor języka angielskiego

Telefon: 600320352
E-mail: info@hischool.com.pl
Adres: Zambrow, ul. Białostocka 26a
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 12.07.2017
Szkoła Językowa Hi!School w Zambrowie zatrudni lektora języka angielskiego.

Miejsce pracy: Zambrów, ul. Białostocka 26a

OPIS STANOWISKA

-prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

- przygotowywanie materiałów dydaktycznych zgodnie z programem nauczania

-prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania

- oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, kilkugodzinne bloki zajęć i pracę w małych grupach (1-5 osób)

- dogodne godziny pracy dostosowane do dyspozycyjności lektora

WYMAGANIA

- wykształcenie wyższe kierunkowe (filologia angielska)

- znajomość metodyki nauczania języków obcych

- doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego

- kreatywność, pasja do nauczania

- dyspozycyjność, sumienność, punktualność

- umiejętności organizacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy info@hischool.com.pl lub kontakt telefoniczny- 600 320 352.
Przeczytano 126 razy
« Powróć