oferta pracy

Technolog-konstruktor

E-mail: rekrutacja@bdart.pl
Adres: Małkinia Górna ul. Jana III Sobieskiego 6a
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 27.07.2017
Firma BD Art. – polski producent ram, luster, działający w branży obróbki drewna w chwili obecnej poszukuje kandydatów do pracy w dziale technologicznym na stanowisko Konstruktor-technolog.
Miejsce pracy – Małkinia Górna

Zadania, które będziesz wykonywał:
- Tworzenie i aktualizowanie receptur oraz schematów produkcyjnych w systemie ERP;
- Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej;
- Nadzór, jak i weryfikacja procesów produkcyjnych;
- Udział we wdrażanie nowych produktów oraz technologii;

Co możemy zaoferować:
- umowę o pracę;
- realne szanse rozwojowe w dziale technologicznym;
- wynagrodzenie stałe połączone z system premiowym;
- możliwość skorzystania z programu Multisport;
- dodatkowe ubezpieczenie NW;

Jeśli posiadasz:
- wykształcenie techniczne;
- doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technologicznym w firmie produkcyjnej;
- bardzo dobrą umiejętność obsługi programów komputerowych – AutoCad, SolidWorks, MS Office;
- znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację;
- umiejętność czytania rysunku technicznego;
- wysokie kompetencje analityczne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
- samodzielność, determinację i chęć dalszego rozwoju w dziale technologicznym,

Prześlij nam swoje CV i daj szansę na to, abyśmy się spotkali na rozmowie rekrutacyjnej.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@bdart.pl.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji a także dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez BD Art. sp. z o.o. sp.k. z siedziba w Wołominie przy ul. Partyzantów 50, na potrzeby własne lub na zlecenie innych podmiotów (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zmianami). Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz możliwość ich poprawiania.”
Przeczytano 724 razy
« Powróć