oferta pracy

Pracownik produkcji

Telefon: 604952920
E-mail: rekrutacjasklep@onet.pl
Adres: Zambrów
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 11.11.2017
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
• Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji włókna i wypełnień wysoko puszystych (zgrzeblarka, wilk rozwłókniający, pakowarki, kulkarka)
• Dbanie o zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o harmonogram oraz obowiązujące standardy,
• Ulepszanie oraz optymalizacja procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy,
• Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń,
• Przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie oraz na stanowisku pracy procedurami,

Oferujemy:
• Umowa o pracę, (okres próbny 3 miesiące umowa zlecenie)
• Praca w systemie jedno zmianowym,
• Bardzo miła atmosfera pracy,
• Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od zaangażowania i umiejętności !

Wymagania:
• Sprawność manualna, predyspozycje techniczno- mechaniczne,
• Mile widziane wykształcenie techniczne,
• Konieczne prawo jazdy kat. B,
• Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Odpowiedzialność za powierzone zadania,
• Samodyscyplina oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność w myśleniu i działaniu, odpowiedzialność,
• Chęć nauki obsługi urządzeń produkcyjnych,

Proszę wysyłać cv na adres:
rekrutacjasklep@onet.pl
Przeczytano 1432 razy
« Powróć