oferta pracy

Sprzedawca stacja paliw Lotos Gosie Małe Kołaki Kościelne

Telefon: 519075958
E-mail: peroslaw@wp.pl
Adres: Zambrów
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 11.01.2018
Przedsiębiorca zarządzający stacją paliw w imieniu LOTOS Paliwa spółka z o.o. w ramach rekrutacji zewnętrznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Gosie Małe 29a Kołaki Kościelne

WYMAGANIA

gotowość do pracy w systemie zmianowym (dzień/noc);
umiejętność pracy w zespole
kultura osobista
życzliwość i pozytywne nastawienie do ludzi

PODSTAWOWE ZADANIA
-obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.;
-dbałość o powierzone mienie
-aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;
pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.

OFERUJEMY
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

***PRACA TAKŻE DLA STUDENTA***

DODATKOWE INFORMACJE

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem

Prosimy o załączenie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.02 Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.
Przeczytano 527 razy
« Powróć