oferta pracy

Dyspozytor transportu drogowego

Telefon: 862760000
E-mail: biuro@wortel.pl
Adres: Zambrów
Rodzaj: oferta pracy
Kategoria: Praca
Data wystawienia: 15.04.2018
W związku z dynamicznym rozwojem firma Wortel zatrudni dyspozytora floty własnej.
Główne zadania to:
Planowanie transportu w przewozach krajowych/międzynarodowych na podstawie przyjętych zleceń
Optymalizacja kosztów transportu
Stała współpraca i kontakt z Kierowcami floty własnej oraz podwykonawców
Dbałość o wysoką jakość dostaw

Od kandydatów oczekujemy:
Umiejętności analitycznego myślenia
Umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji
Komunikatywności oraz umiejętności budowania relacji i pracy w zróżnicowanym zespole współpracowników
Znajomości topografii Polski

W zamian oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Pracę w młodym, dynamicznym zespole
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
Atrakcyjny, terminowy system wynagradzania
Pakiet świadczeń dodatkowych np. karta Multisport, ubezpieczenia grupowe.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta aplikuj na adres: biuro@wortel.pl
Przeczytano 543 razy
« Powróć